Ziemas tirgus

Ziemas tirgus Ogres Centra pamatskolā notiks 20. decembrī skolas telpās.

Tirgus mērķis - uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, apgūšana.

Ietirgoto naudas līdzekļu plānotais izlietojums - skolēnu atpūtas un spēļu zonas iekārtošana, ko papildināsim ar iepriekš notikušo Miķeļdienas un Mārtiņdienas tirdziņos ietirgotajiem līdzekļiem.

Tirgoties aicinām 7. klašu skolēnus.

Izsapņo un realizē savu ideju, gluži kā jaunais uzņēmējs. Skolēnu pārdomām - kas būtu tas, ko vēlies radīt? Ko vēlētos pārdot un ko pats labprāt pirktu?

Skolēnam ir jāiesaistās sagatavošanās darbos, kuros ietilpst izejmateriālu iegāde vai to atrašana dabā un produkta izveide. Kopā ar vecākiem gatavošanās process skolēniem liks novērtēt ieguldīto laiku un pūles un palīdzēs apzināties cenas vērtību. Svarīgs jautājums katram pašam - vai tu pats pirktu šādu preci par tādu cenu?

Tipiskās kļūdas - nepārdomāta cena.

Veiksmes faktori - unikāls izdomājums un atpazīstamība, kontaktu loks.

Palīgā uz tirgošanos pievienojas vismaz viens vecāks no klases.

Lai izdodas priekpilna un izglītojoša pieredze!

Tiekamies trešajā Ogres Centra pamatskolas tirdziņā - Ziemas tirgū!

SVARĪGA PIEBILDE:

TIRGOJAM TIKAI PAŠU GATAVOTAS, AUDZĒTAS UN DARINĀTAS LIETAS!

PIEDALĪŠANĀS TIRGŪ IR BRĪVPRĀTĪGA!

TIRGUS NORISE IR SASKAŅOTA AR VECĀKU PADOMI 30.11.2022.

13/12/2022