Vācijas vēstniecība

Piektdien, 19. aprīlī, Ogres Centra pamatskolā viesojās pārstāvji no Vācijas un Šveices vēstniecības un Gētes institūta. Viesus interesēja aktuālā situācija ar vācu valodu mūsu skolā – cik skolēnu apgūst vācu valodu, cik stundas nedēļā ir katrai klasei, kā arī kādi mācību līdzekļi tiek izmantoti mācību procesā.

Tikšanās laikā tika pārrunātas turpmākās OCP un abu vēstniecību sadarbības iespējas. Skolēnu pašpārvaldes pārstāvji parādīja abu vēstniecību pārstāvjiem un viņu palīgiem mūsu skolu. Viesiem bija iespēja iepazīties ar skolas ikdienu, ieiet klasēs stundu laikā un pavērot mācību procesu.

5., 6. un 7. klašu skolēniem tika organizēts īpašs pasākums – interaktīva spēle “Autobahnspiel”, kuras mērķis ir popularizēt vācu valodu Latvijas skolās un paplašināt skolēnu zināšanas parvāciski runājošām valstīm. Spēles uzvarētāji saņēma jaukas balvas no Vācijas vēstniecības.

27/04/2024