Skrejriteņu novietne

Gaidot jauno mācību gadu, Ogres Centra pamatskolas pagalmā ir uzstādīti divi jauni skrejriteņu statīvi! Prieks redzēt, kā mūsu kopiena – vecāki, skolas vadība un Ogres pašvaldība – strādā kopā, lai uzlabotu mūsu bērnu ikdienu.

Pēdējos gados skrejriteņi ir kļuvuši par populāru pārvietošanās veidu jauniešu vidū. Ar šiem jaunajiem statīviem ne tikai ir sakārtota vide un uzlabota drošība, bet arī vairāk skolēnu ir iespēja izvēlēties aktīvāku un videi draudzīgāku pārvietošanās veidu.

Projekts tapis Ogres pašvaldības projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros.

Milzīgs paldies visiem, kas piedalījās šī projekta īstenošanā – mūsu aktīvajai vecāku biedrībai, Ogres novada pašvaldībai un vietējam uzņēmumam Kalks Steel Design.

Mēs ļoti priecājamies par šo kopīgo darbu un ceram, ka novietnes ilgi un droši kalpos bērniem!

27/08/2024