Skolotāju sporta spēles

Nu jau gandrīz kā nedēļa cauri, bet liekas kā vakar, kad pie mums, Ogres Centra pamatskolā, notika ikgadējās Ogres novada Izglītības darbinieku sporta spēles. Kāpēc mums tas gods bija organizēt? Jo iepriekšējā gadā kļuvām par čempioniem un ieguvām organizētāja titulu!

Teju visi mūsu skolas pedagogi un darbinieki iesaistījās trīsdesmito, jubilejas spēļu, organizēšanā un vadīšanā, par ko sakām viņiem visiem milzīgu - PALDIES. Svētki izdevās lieliski!

Ar ovācijām sveicam mūsu lielos brāļus un māsas no Ogres Valsts Ģimnāzijas, kuri plūca laurus šogad un uz tikšanos pie Jums nākamgad!

Paldies Ogres novada sporta centram par atbalstu svētku organizēšanā!

Tāpat milzīgs paldies Ogres novada izglītības iestādēm, ka pirms jaunā mācību gada atradāt spēkus atbraukt pie mums un piedalīties! Lai Jums panākumiem bagāts šis mācību gads!

29/08/2024