Projekts "Ar miera elpu plaukstās"

28. septembrī tika nodots skolai projekts “Ar miera elpu plaukstās”, kas tapis Ogres novada pašvaldības finansētā projekta “R.A.D.I.- Ogres novadam” ietvaros. Projekta mērķis bija izveidot suvenīrkartītes, kuras būtu noderīgas dažāda veida skolas rīkotajās aktivitātēs.

47 skolas mākslinieki skolotājas Ivetas Razgales vadībā uzzīmēja zīmējumus, veltītus miera tematikai. 17 jaunie dzejnieki radīja dzejoļus, kurus angļu valodā iztulkoja 9. klases skolnieces Madara Pētersone un Keita Matskina. Tulkotāju pieredzi veicināja angļu valodas skolotāji Raivis Pope un Ieva Žihare. Rezultāts ir 300 kartītes ar bērnu zīmējumiem vienā pusē, pašsacerētu dzejoli un tā tulkojumu angliski otrā pusē. Projekts prezentēts Ogres Centrālajā bibliotēkā. To vadīja 6.b klases skolnieces Alise Milakne un Keita Solovjeva. Paldies par darbu visiem iesaistītajiem cilvēkiem!

Projekta koordinatore skolotāja Skaidrīte Logina.

02/10/2024