Prāta spēles

Kaut kas jauns mūsu skolā - Prāta spēles!

“Zini vai uzzini!” - Prāta spēļu laikā Tev būs iespēja piedalīties un cīnīties par foršām balvām no konkursam piesaistītajiem sponsoriem: Fazerlatvija, Brain Games LV, Rāmkalni, Zvaigzne ABC un AnnaHouse .

Kas ir Prāta spēles? Tā ir aizraujoša un izaicinoša zināšanu pārbaude par dažādām tēmām (Latvija, Ogre), atjautības uzdevumi, loģiskās domāšanas jautājumi u.c., kas notiks atbildot uz jautājumiem, izmantojot savus personīgos mobilos telefonus (3. - 6. klasei), pie skolas datoriem 2. klasei un papīra formātā 1. klasei.

Prāta spēles idejas autori un organizatori ir Ogres Centra pamatskola vecāku atbalsta biedrība sadarbībā ar Ogres Centra pamatskolas pedagogiem.

Prāta spēles notiks Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “R.A.D.I. - Ogres novadam” 2024 ietvaros.

Seko līdzi grafikam un tiekamies Prāta spēlēs no 26.septembra līdz 9.oktobrim!

Sīkāku informāciju meklē e-klasē.

20/09/2024