Erasmus+ Polijā

No 25. - 29. septembrim trīs Ogres Centra pamatskolas skolotājas un četras skolnieces devās Erasmus+ projekta “Teen thinkers” mobilitātē uz Čelmas pilsētu (Chełm) Polijā. Jau piekto reizi satikās šī projekta partnerskolu skolotāji un skolēni no Rumānijas, Slovākijas, Turcijas, Polijas un, protams, Latvijas.

Prieks un lepnums par mūsu skolēnu spējām iesaistīties aktivitātēs, parādīt labas valodas prasmes, spēju sagatavot stāstījumu un prezentēt savu valsti un skolu.

Diemžēl, Erasmus+ projekts “Teen thinkers” un brauciens ir noslēdzies. Atvadu vakariņās bija skumji šķirties no cilvēkiem, ar kuriem ir pavadīta interesanta, piesātināta un iespaidiem bagāta nedēļa.

Ļoti novērtējam Polijas skolotāju un skolēnu ieguldīto darbu, jo zinām, cik daudz laika un pūles tas prasa. Šajā braucienā izbaudījām visu - gan darbu, gan atpūtu, gan iepazinām poļu  tautas kultūru, arhitektūru un nacionālos ēdienus.

Iespaidi no šī brauciena gan skolēniem, gan skolotājiem noteikti paliks vēl ļoti ilgu laiku!

Uz tikšanos nākamajos projektos un nākamajās mobilitātēs!

Kādas ir mūsu emocijas un piedzīvojumi, var lasīt un bildēs redzēt zemāk pievienotajā dokumentā.

16/10/2023