Dzejas mēnesis

Līdz ar septemba aiziešanu, beidzies arī Dzejas mēnesis Ogres Centra pamatskolā.

Skolēni runāja un vizualizēja Jāņa Baltvilka un Jāņa Petera dzejoļus, darināja dzejas mājas, kuģus un putnus. Tikāmies ar dzejnieci Inesi Zanderi, lai klausītos dzejoļus par putniem un padomātu, cik draudzīgi un saudzīgi esam pret vidi.

Ikvienam skolēnam bija iespēja iesaistīties pasākumos un saņemt balvā īpašu konfekti ar logo "Dzeja skan un dejo". Šo balvu pasniedzām arī ciemiņiem.

27. septembrī skolā viesojās Ogres sociālā centra teātra nodarbību dalībnieki ar integratīvu izrādi "Romeo un Džuljeta", kas skolēniem palīdzēja izprast akcijas "Dažādo kurpju diena" nozīmi un lika aizdomāties, cik dažādi esam, bet visus mūs vieno alkas mīlēt un būt mīlētiem.

Bērnu un jauniešu kolektīvs "Dzītariņš" veiksmīgi papildināja dzejas lasījumus ar raitu dejas soli.

Sakām paldies visiem, kas iesaistījās pasākumu organizēšanā!

28/09/2024