Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Dzītariņš" 1.-9. klase

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Dzītariņš” darbojas no 2007. gada un pašlaik kolektīvā dejo vairāk kā 160 1.-12. klašu dejotāji, no kuriem 7 grupu dejotāji ir Ogres Centra pamatskolas skolēni, bet vecākās grupas dejotāji jau mācās Ogres Valsts ģimnāzijā.

No pagājušā mācību gada ar dejotājiem strādā trīs skolotājas - deju kolektīva vadītāja Daira Dāle, repetītore Dinija Dāle un koncertmeistare Inta Skaista.

Savā pastāvēšanas vēsturē dejotāji aktīvi koncertējuši skolā, kā arī piedalījušies novada rīkotajos pasākumos un draudzības koncertos dažādās vietās Latvijā, tautas deju festivālos “Latvju bērni danci veda” dažādās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Ludzā, Preiļos, Dobelē, Ventspilī u.c., piedalījušies Skolēnu dziesmu un deju svētkos 2010.g. un 2015.g., kā arī 2021.g. e-svētkos. Katru vasaru dodamies arī kādā koncertceļojumā ārpus Latvijas - esam dejojuši Igaunijā, Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Vācijā, Polijā.

Šī mācību gada galvenais mērķis ir piedalīšanās XIII Skolēnu Dziesmu un deju svētkos, kam cītīgi sākām gatavoties jau iepriekšējā gadā. Gaidām savā lielajā pulkā jaunus dejotājus, kas vēlas aktīvi un jautri pavadīt brīvo laiku un ir gatavi neatlaidīgi un pašaizliedzīgi darboties, lai kopīgi dodos pretī lielajam mērķim  - deju lielkoncerta “Es atvēru Laimas dārzu” Daugavas stadionā Rīgā, Skolēnu Diesmu un deju svētku ietvaros.

Skolotāja Daira Dāle, repetītore Dinija Dāle un koncertmeistare Inta Skaista

"Dzītariņa" koncertceļojums "Tatru ritmi" uz Poliju, Zakopani, 9.-12.06.2024.

"Dzītariņa" koncertceļojums "Vasaras serenādes" uz Vāciju, 15.-19.06.2023.

"Dzītariņa" jaunieši (9.-12. klase) XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos "Mūžīgais dzinējs", 30.06. - 9.07.2023.

"Dzītariņš" XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus gaidot, 27.07.2021.

"Dzītariņš" Čehijā, IX Starptautiskā folkloras festivālā "Krasna Lipa", 6.-11.06.2018.

"Dzītariņš" festivālā Slovākijā, 1.-6.06.2017.

25/09/2024